Svatby a oslavy

Plánujete svatbu, narozeniny, třídní sraz či jinou soukromou akci ať již ve vlastní režii nebo chcete celou oslavu zorganizovat a hledáte opravdu stylové prostory, kde budete mít 100% soukromí?

Nabízíme pronájem prostor v přízemí bývalého prvorepublikového hotelu, který prošel celkovou rekonstrukcí. Vzhledem k blízké lokalitě vyhledávaného muzea parních lokomotiv a blízkého nádraží je celý interiér navržen v železničním stylu.

Celková kapacita je 220 míst (kapacita velkého sálu 80 míst), přičemž celé prostory jsou tvořeny restaurací, menším salónkem, salónkem a sálem.

Posezení je ale možné i ve venkovních prostorech, které navíc nabízí možnost grilování, a to nejen v letních měsících. 

Myslíme ale na všechny naše hosty, a proto máme pro rodiny s dětmi připraveno krásné hřiště s mnoha dětskými prvky. 

Abychom Vám co nejvíce usnadnili pořádání Vaší oslavy, je kuchyně plně vybavena gastro zařízením a ostatním vybavením, mj. truhlicový mrazák a tři velké chladničky, porcelán, sklo, příbory, atd. V celém objektu je také WIFI připojení.

>> Platný ceník pronájmů <<

Svatby a oslavy na klíč? Ano! 

Ať již plánujete velkou oslavu, rodinné setkání, malou narozeninovou párty pro děti nebo firemní večírek, můžeme Vám kromě zajištění veškerého vybavení pomoci vše naplánovat, zařídit a zorganizovat tak, aby Váš den byl nejen nezapomenutelný, ale především bez stresu a starostí. Pomůžeme Vám s výběrem a rezervací vybraných dodavatelů (fotograf, floristka, dekorace, svatební tiskoviny, kapela či DJ, svatební dort, vizážistka, kadeřnice), ale samozřejmě také veškerého občerstvení a personálu.

>> Kontaktujte nás <<

Naši partneři